3003 H14 Aluminiowy płaski pręt o doskonałej formowalności i dobrej spawalności do ogólnej pracy z blachami metalicznymi
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa: | WNRLN |
| Orzecznictwo: | ISO 9001:2015 |
| Numer modelu: | 3003-H14-FB |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 500 kg |
|---|---|
| Cena: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Szczegóły pakowania: | Eksportowe opakowanie z PCV z drewnianą paletą, opakowanie odporne na wilgoć, zabezpieczenie transpo |
| Czas dostawy: | 5 dni roboczych na zapasy, 15-25 dni na produkcję |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa, Western Union |
| Możliwość Supply: | 200 ton metrycznych miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Stop: | 3003 | Hartować: | H14 |
|---|---|---|---|
| Zakres grubości: | 0,3 mm - 100 mm | Wytrzymałość na rozciąganie: | 140-180 MPa |
| Wydłużenie: | ≥10% | Formalność: | Doskonały |
| Kształt: | płaski bar | ||
| Podkreślić: | Komercyjny płaskownik 3003 H14,pręt aluminiowy ogólnego przeznaczenia,płaskownik ze stopu nadający się do formowania i spawania |
||
opis produktu
3003 H14 Komercyjny płaskownik ze stopu aluminium Ogólnego przeznaczenia Pokrycia dachowe z blachy Dobra odkształcalność Spawalność
Przegląd produktu
Płaskownik ze stopu aluminium 3003-H14 jest szeroko stosowanym materiałem komercyjnym oferującym doskonałą odporność na korozję, umiarkowaną wytrzymałość i wyjątkową urabialność. Dzięki manganu jako głównemu pierwiastkowi stopowemu zapewnia o 20% wyższą wytrzymałość niż seria 1100, zachowując jednocześnie doskonałą odkształcalność w ogólnej produkcji.
Kluczowe funkcje
- 20% mocniejsze niż aluminium serii 1100
- Doskonała odporność na korozję
- Doskonała plastyczność podczas gięcia i tłoczenia
- Dobra spawalność wszystkimi metodami
- Ekonomiczne w zastosowaniach ogólnych
Dane techniczne
| Stop | 3003 (Al-Mn-Cu) |
|---|---|
| Hartować | H14 |
| Zakres grubości | 0,3 mm - 100 mm |
| Zakres szerokości | 20 mm - 300 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 140-180 MPa |
| Wydłużenie | ≥10% |
Aplikacje
- Arkusze dachowe
- Rynny
- Sprzęt chemiczny
- Zbiorniki magazynowe
- Ogólne prace blacharskie
- Wyposażenie kuchni
- Wymienniki ciepła
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




